אבטחת משלחות בארץ ובחו"ל

Bing Service  ביצעה עד היום עשרות אבטחות משלחות בארץ ובחו"ל של קבוצות ישראליות :במיקונוס, ברומא, ברודוס, בלונדון, בוינה, שטוטגרט, סאן טרופז, ואבטחת אירועים.

בחברה מתייחסים בכובד ראש לכל פרויקט של אבטחת משלחת בארץ ורק לאחר קבלת הלו"ז המדויק , כמות המשתתפים במשלחת והנקודות בהן היא תבקר, מתחילים לבנות עבור הלקוח את תוכנית האבטחה למשלחת.

תוכנית האבטחה לוקחת בחשבון את המקומות בארץ בהם תבקר המשלחת ולעיתים ניתנות המלצות לאבטחה מתוגברת , התוכנית כוללת מענה לכל הבעיות הביטחוניות שיכולות להיגרם ויש תרחישים מפורטים של מקרים ותגובות לכל אירוע פלילי או פח"ע ואפילו רפואי.

בנוסף לצוות האבטחה למשלחת, Bing Service  מספקת בארץ שירותים נוספים, כגון רכבי פאר ורכבים ממוגנים בהתאם לדרישת הלקוח, שירותי רפואה ועוד.

 

כאשר מדובר באבטחת משלחת לחו"ל , מדובר בהיערכות מקיפה יותר שבמסגרתה נערכים סיורי הכנה ביעד כדי למפות ולהגדיר את כל הסיכונים הביטחוניים.

תוכנית האבטחה נבנית תוך שיתוף פעולה עם הקב"ט הישראלי ביעד ו- Bing Service מלווים ומנהלים את כל הפעילות. נערכים תדריכים ביטחוניים לאנשי המשלחת ולמאבטחים שנדרשים לזהות מראש את הסכנה ולהגיב בזמן ובהתאם כולל שינוי ציר, שינוי תכנית ותגובה מהירה.

כל מי שעובד בצוות המשלחות הוא בוגר שב"כ וקורס אחיד, כשחלקם הם בעלי דרכון אירופאי עם ניסיון של עבודה בחו"ל.

בינג שרותים : לקבלת הצעות מחיר והזמנות עבודה צלצלו 24 שעות ביממה: 077-4104199 או לחצו לחיוג.